zboží za 0 Kč


ABSINTDESIGN STUDIO 

ABSINT-DESIGN_LOGOTYP_02

ABSINTDESIGN STUDIO

Email // Telefon // +420 605 540 570
Internet // www.absintdesign.cz

ABSINTDESIGN_DESIGN-VÝROBA_POS_POP-MATERIÁLY_NESTLÉ_1   ABSINTDESIGN_GRAFICKÝ-DESIGN_BALLANTINES   ABSINTDESIGN_WEB-PREZENTACE_ESHOP_DESIGN

POS materiály / design a výroba

Zabýváme se designem, výrobou a instalací POS/POP materiálů v prodejních sítích (BILLA, INTERSPAR, KAUFLAND, GLOBUS). POS materiály jsou umístěné v místě prodeje nebo v místě, kde vzniká poptávka. Sledují jasný účel: zvýšení prodeje.
POP a POS materiály, nástroje jsou velmi důležitou součástí prezentace zboží v místě nákupu/prodeje. Dobře zvolené a zacílené POSM a POPM dokážou upoutat zákazníkovu pozornost a ovlivnit jeho konečné rozhodnutí o koupi. Více než desetiletá praxe v tomto oboru nám pomáhá úspěšně plnit i ty nejnáročnější úkoly, požadavky našeho zákazníka. Kreativní řešní nejen designu, ale i samotné výroby nám umožňuje spolupracovat s klienty jako jsou: NESTLÉ, OPAVIA, DANONE, BALLANTINES, PRIBINA (Král sýrů HERMELÍN...), POVLTAVSKÉ MLÉKÁRNY (Sedlčanské sýry) a další.

Grafický design, výroba
• wrapypaletové ohrádky
• stojany na míru
• woblery
• stoppery
• regálové lišty
• topkarty
• plakátyletáky
• brožury

 

Grafický design

Grafický design usnadňuje náš život, šetří nám peníze, zvyšuje hodnotu značky, propaguje. Pomáhá nám se orientovat v prostoru, zlepšuje komunikaci a činí ji přehlednější, rychlejší a efektivnější.

Design je funkční
Úhledná sazba nám usnadňuje čtení a šetří náš zrak. Ergonomicky navržený layout webové prezentace umožní rychlý přístup k informacím. Přehledný eshop navržený vstříc zákazníkovi přinese majiteli o mnoho více realizovaných nákupů atd.

Design zvyšuje hodnotu značky
Na trhu, kde existuje celá řada obdobných produktů, se stává jejich prezentace konkurenční výhodou, znakem profesionality, progrese, péče o vlastní dílo.

Design vydělává
Obal prodává, a platí to nejen v průmyslovém designu. Zvyšuje důvěrihodnost.

Design šetří finanční prostředky
Design informuje a pomáhá
Design komunikuje, design je krásný
Člověk má v sobě touhu obklopovat se krásnými a funkčními věcmi, které mu působí radost, zpříjemňují každodenní život a obohacují jej o nové vizuální podněty.

 

Internetové aplikace

Internetové prezentace stavíme výhradně na vlastní redakční systém s názvem ErS. Eliminujeme tak nepřeberné množství nepraktických nevýhod od různých licencí redakčních systémů, které jsou v hojném počtu (více než 80 %) firmami nabízejícími internetové prezentace využívány.

Redakční systém ErS má několik základních vlastností
Redakční systém ErS umožňuje editovat kompletní obsah - textové objekty, položky menu prostě vše na co si vzpomenete. Fotogalerie - systém si sám řeší náhledy obrázků a jejich velikosti. Zvládne i však jednoduchým způsobem udělat náhledové výřezy.
Nejste omezeni počtem stránek. Automatická SEO optimalizace obsahu. Snadné a intuitivní ovládání i pro nejběžnější uživatele. Možnost provozovat více prezentací na jednom serveru.

Co tedy umíme
• webové prezentace, eshopy, webdesign
• animace na webu
• SEO optimalizace, bezbariérový web
• webhosting
• kompletní servis
• emailing, sledování návštěvnosti

GASTRODESIGN_WEBOVÉ-PREZENTACE_SIESTAFOOD_WEB-DESIGN_REDAKČNÍ-SYSTÉM_2013 ABSINTDESIGN_REFERENCE_POS_WOBLER_TOP-KARTA_NESTLÉ_ANIMAL-PLANET ABSINTDESIGN_REFERENCE_POS_WOBLER_TOP-KARTA_POVLTAVSKÉ-MLÉKÁRNY_SEDLČANSKÝ-MODŘENÍN ABSINTDESIGN_REFERENCE_NESTLÉ_QUICKYHO-PUZZLE-HRA_NA-KLÍČ ABSINTDESIGN_REFERENCE_NOKIA_LUMIA-800_ROLLUP ABSINTDESIGN_REFERENCE_LEERDAMMER_WOBLER_STOPPER ABSINTDESIGN_REFERENCE_BALLANTINES_SKOTSKÉ-HRY_POZVÁNKA ABSINTDESIGN_REFERENCE_NESTLÉ_BOX-NA-TYČINKY_VÁNOČNÍ ABSINTDESIGN_REFERENCE_NESTLÉ_BOX-NA-TYČINKY_ZPÁTKY-DO-ŠKOLY ABSINTDESIGN_REFERENCE_NESTLÉ_MULTIPACK ABSINTDESIGN_REFERENCE_BALLANTINES_PLAKÁTY ABSINTDESIGN_REFERENCE_KRYŠTOF_KONCERT-OLOMOUC_PLAKÁTY_VSTUPENKY ABSINTDESIGN_REFERENCE_NESTLÉ_NESQUIK_MLÉKO-MADETA_ZDARMA ABSINTDESIGN_REFERENCE_RACIO_OBALOVÝ-DESIGN ABSINTDESIGN_REFERENCE_NOKIA_PULT ABSINTDESIGN_REFERENCE_POS_PALETOVÝ-WRAP_NESTLÉ_MAMI-DĚKUJI_ŠEBRLE ABSINTDESIGN_REFERENCE_BALLANTINES_DIÁŘ_SAZBA-GRAFIKA-VÝROBA ABSINTDESIGN_REFERENCE_NOKIA_LUMIA-800_VYHRAJTE-TELEFON ABSINTDESIGN_REFERENCE_DOLCE-GUSTO_SLEVOVÝ-KUPÓN ABSINTDESIGN_REFERENCE_BRAND_AUTO_CELOPOLEP ABSINTDESIGN_REFERENCE_KAREL-HYNEK-MÁCHA_MÁJ_RUKOPIS-POZŮSTALÝ ABSINTDESIGN_REFERENCE_SEX-A-TŘETÍ-ŘÍŠE_KNIHA_PŘEBAL ABSINTDESIGN_REFERENCE_MILKA_DRES_2013 ABSINTDESIGN_REFERENCE_OBÁLKA_SAZBA-KNIHY_POJMENUJ-SVÉHO-PSA ABSINTDESIGN_REFERENCE_JOHNSON-and-JOHNSON_PŘÍRUČKA-OBCHODNÍHO-REPREZENTANTA ABSINTDESIGN_REFERENCE_DANONE_BRAND-PREZENTÉRŮ ABSINTDESIGN_REFERENCE_ZLIN_AIRCRAFT_LETÁK_VELETR ABSINTDESIGN_REFERENCE_BALLANTINES_SKOTSKÉ-NOVINY ABSINTDESIGN_REFERENCE_EXEKUCE_BROŽURA ABSINTDESIGN_REFERENCE_EXEKUCE_O-EXEKUTORSKÉ-KLADIVO_POZVÁNKA ABSINTDESIGN_REFERENCE_EXEKUCE_TAŠKA-NA-VÍNO ABSINTDESIG_WEBOVÉ-PREZENTACE_BIZAP_WEB-DESIGN_REDAKČNÍ-SYSTÉM_2013 ABSINTDESIG_WEBOVÉ-PREZENTACE_IRAYA_WEB-DESIGN_REDAKČNÍ-SYSTÉM_2013 ABSINTDESIG_WEBOVÉ-PREZENTACE_PUFATHERM_WEB-DESIGN_REDAKČNÍ-SYSTÉM_2013
Naši významní klienti:

             

PŘIPOJTE SE K NÁM

ABSINTDESIGN STUDIO

KONTAKT

Email //

Telefon // +420 605 540 570

Telefon // +420 604 300 178